MÖBLER / Bord / Skrivbord 12099062
nr 1209 9062
Skrivbord
1880-tal. Längd: 99, djup: 50 cm, höjd: 124 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 oktober 2018
kl 18:53:09
200 kr
300 kr